-10%

Вставка розділювач в коробку 80/80/35мм
2 ₴
1,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: бш
+380 (96) 295-92-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вкладиш-розілювач на 4 комірки для коробок 80/80/35мм
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З ложементом |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,80 ₴





