Універсальне пакування для будь яких товарів
Підходять для відправки поштою
Бандерольні крафт конверти, всередині прошарок з повітряно-бульбашкової плівки.
Заміри вказані зовнішні/внутрішні + липкий клапан 50 мм
Щільність крафту 100 г/м² , плівки 70 мкм
Ззовні присутнє маркування в залежності від партії і розміру!
Колір може відрізнятись в залежності від партії!
Нажимайте кнопку "показать оптовые цены" под стоимостью товаров, чтоб узнать скидку от количества!
Весь ассортимент по упаковке и декору смотрите на сайте https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-коричневий |
| Основні | |
| Товщина | 100 мм |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріал | Бурий Крафт |
| Тип | Пакет із липкою стрічкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 ₴




