-40%

Коробка 200/150/50мм червона з ручками
79 ₴
47,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ІП
+380 (96) 295-92-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 200/150/50мм.
Матеріал - картон, щільність 260г/м2
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Складається з 2-х деталей
Коробки відправляються в зібраному вигляді!
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Для ювелірних виробів, Висувна, З ручками |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| День Валентина | День Валентина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47,40 ₴






