-30%

Коробка 180/180/60мм крафт орнамент
65 ₴
45,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВП М-0033
+380 (96) 295-92-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 180 * 180мм, висота - 60мм.
Матеріал - крафт картон, щільність 280г/м2
Складається з 3-х частин - основа, кришка, вкладиш
Коробка підходить для упаковки одягу, білизни, іграшок, солодощів, наборів, подарунків, тощо
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді!
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | Зі знімною кришкою, З високою кришкою, З малюнком |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка +дно | Кришка +дно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45,50 ₴

