Універсальне пакування для будь яких товарів - кур'єрські пакети!
Підходять для відправки поштою!
Графітовий кур'єрський ЕКО пакет зроблений з переробленої первинної плівки, так само введені добавки для швидкого розкладання пакета.
Еко пакети безпечні для здоров'я споживачів і навколишнього середовища.
Формат: А 4
Колір: графітовий
Особливість: Має специфічний запах переробки
Ширина: 240 мм
Довжина: 320 мм
Клапан: 40 мм
Щільність: 50 мкм
Склад кур'єрського пакету:
Матеріал: Графітовий тришаровий поліетилен
Клей на клапані: Самоклеючий із захисною стрічкою
Виробництво: Це пакети з власного чорно-білого регранулята. При злитті чорного і білого кольору виходить гранула сірого кольору. 100% переробляється.
Нажимайте кнопку "показать оптовые цены" под стоимостью товаров, чтоб узнать скидку от количества!
Весь ассортимент по упаковке и декору смотрите на сайте https://my-box.prom.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Тип | Пакет із липкою стрічкою |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Товщина | 50 мм |
- Ціна: 3,50 ₴






