-20%

Коробка 165/165/80мм "Лавандова"
36 ₴
28,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: КБ кз16f
+380 (96) 295-92-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 165/165мм, висота - 80мм.
Матеріал - картон , щільність 280г/м2, в кришці вікно з прозорого пластику, ззовні кольоровий друк
Містка коробка для товарів, подарунків, наборів, солодощів, текстилю, сувенірів!
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,80 ₴



