-25%

Коробка 200/170/100мм шестикутна крафт
52 ₴
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВП 0066
+380 (96) 295-92-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 200 * 170мм, висота - 100мм.
Матеріал - крафт картон, щільність 280г/м2
Складається з 2-х частин - основа, кришка.
Коробка має оригінальну шестикутну форму, підходить для упаковки одягу, білизни, іграшок, солодощів, наборів, подарунків, тощо
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді!
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Шестикутна |
| Особливості | Зі знімною кришкою, З високою кришкою, Для ювелірних виробів |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка +дно | Кришка +дно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴



