-20%

Коробка 70/70/30мм "My heart is yours"
27 ₴
21,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВП
+380 (96) 295-92-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 70/70/30мм.
Матеріал - картон, щільність 270г/м2, ззовні кольоровий друк з глянцевою ламінацією
Дуже гарна, якісна коробочка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Складається із 1 деталі, самозбірна
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Особливості | З відкидною кришкою, Для ювелірних виробів, З малюнком, З написом |
| Користувальницькі характеристики | |
| День Валентина | День Валентина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,60 ₴





