
Коробка 150/100/40мм крафт пенал
34 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ІП
Отправка с 19 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 150 * 100мм, висота - 40мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Складається з 2-х частин - основа, обечайка
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів,солодощів, косметики, невеликих предметів.
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Для ювелирных изделий, Выдвижная |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

