-10%

Вкладиш-розілювач на 4 комірки для коробок 80/80/35мм
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С ложементом |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1,80 ₴





