Новинка

Крафт пакет 310/130/80мм коричневий з ручками, щільність 80г/м2
9 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: ВЛП
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий бюджетний і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 310мм/130мм/80мм (висота, ширина, дно) , щільність 80г/м2, коричневий крафт, ручки кручені коричневі.
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 2 кг |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 310 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 80 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 ₴


