-20%

Коробка 240/240/60мм крафт (стрічка в комплекті)
49 ₴
39,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: ФА
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 240/240мм, висота - 60мм.
Матеріал - картон, щільність 260г/м2
Гарна коробочка для товарів, подарунків, наборів, косметики, білизни
Складається із 1 деталі, самозбірна
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С откидной крышкой, На магнитах, лентах, Для ювелирных изделий, С завязками |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки зі стрічкою | Коробки зі стрічкою |
Информация для заказа
- Цена: 39,20 ₴



