-20%

Коробка 165/165/50мм біла (стрічка в комплекті бежева)
30 ₴
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: ФА
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал -картон, щільність 260г/м2
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Складається із 1 деталі, самозбірна
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С откидной крышкой, Для ювелирных изделий, С завязками |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки зі стрічкою | Коробки зі стрічкою |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴






