Новинка

Розмір: 340/250мм, висота - 40мм.
Матеріал - білий мелований картон, щільність 280г/м2
Дуже містка коробка для товарів, подарунків, наборів
Складається із 2-х деталей - основа, кришка
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Збірка тут https://www.instagram.com/tv/B57xXjlAPo6/?utm_source=ig_web_copy_link
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С высокой крышкой |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴

