Новинка

Коробка 400/300/80мм біла
114 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ІП
Отправка с 18 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 400/300мм, висота - 80мм.
Матеріал - білий мелований картон, щільність 280г/м2
Дуже містка коробка для товарів, подарунків, наборів
Складається із 2-х деталей - основа, кришка
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Збірка тут https://www.instagram.com/tv/B57xXjlAPo6/?utm_source=ig_web_copy_link
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С высокой крышкой |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 114 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.

