Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий бюджетний і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 280мм/190мм/120мм (висота, ширина, дно) , щільність 70г/м2, коричневий крафт, ручки кручені коричневі.
Нагрузка до 3кг
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 3 кг |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 280 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 70 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8,50 ₴



