Розмір: 200 * 200мм, висота - 50мм.
Матеріал - білий картон, щільність 280г/м2
Складається з 2-х частин - основа, кришка
Коробка підходить для упаковки одягу, білизни, іграшок, солодощів, наборів, подарунків, тощо
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді!
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С высокой крышкой, Для ювелирных изделий |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 39,20 ₴


