
Коробка 85/85/105мм чорна
38 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: іп
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 85*85мм, висота - 105мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Складається з однієї деталі
Коробка підходить для упаковки біжутерії, прикрас, косметики, солодощів невеликих предметів.
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С откидной крышкой, С высокой крышкой, Для ювелирных изделий |
| Высота | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

