-40%

Розмір 200/150/50мм.
Матеріал - картон, щільність 260г/м2
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Складається з 2-х деталей
Коробки відправляються в зібраному вигляді!
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Для ювелирных изделий, Выдвижная, С ручками |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 47,40 ₴






