Загальні параметри 125/115/45мм.
Матеріал - картон, щільність 260г/м2
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Складається з 2-х деталей + 2 вкладиші на дно
Додатково можна купити поролон
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Фигурная |
| Особенности | Для ювелирных изделий, Со съемной крышкой, С ложементом |
| Высота | 45 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 28 ₴



