Новинка

Коробка 120/120/40мм чорна
48 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ІП
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір 120/120/40мм.
Матеріал - картон, щільність 260г/м2
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Складається з 2-х деталей
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Для ювелирных изделий, Со съемной крышкой |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 48 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

