Розмір: 250/200мм, висота - 50мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Гарна коробочка для товарів, подарунків, наборів, косметики, білизни
Складається із 1 деталі, самозбірна, стрічка в комплекті!
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С откидной крышкой, С завязками |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки зі стрічкою | Коробки зі стрічкою |
Информация для заказа
- Цена: 64 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.



