
Пакет 390/240/60мм білий саше, щільність 40г/м2
4,10 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: КА
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пакет без ручок типу "саше", бурий крафт,щільність 40 г/м. кв
Розмір 390/240/60мм (висота/ширина/бокові складки)
Відмінно підходять для упаковки різних товарів - одягу, текстилю, хендмейду, біжутерії, мила, печива, макаронс, чаю, кави і т. п.
Колір може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 390 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Плотность бумаги | 40 г/м2 |
| Боковая складка | 60 мм |
| Назначение | Для продуктов |
Информация для заказа
- Цена: 4,10 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.



