Пакет без ручок з прямокутним дном, білий крафт,щільність 90 г/м. кв
Розмір 215/90/65мм (висота/ширина/дно)
Відмінно підходять для упаковки невеликих предметів - одягу, хендмейду, біжутерії, мила, сухофруктів. печива, макаронс, чаю, кави і т. п.
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 215 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Плотность бумаги | 90 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3,70 ₴
- Минимальный заказ: 3 шт.


