Новинка

Крафт пакет 300мм/250мм/140мм рожевий з ручками, щільність 100г/м2
19 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: КА
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 300мм/250мм/140мм (висота, ширина, дно) , щільність 100г/м2, білий крафт, ручки кручені, ззовні кольоровий принт
Колір може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 3 кг |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 140 мм |
| Высота | 300 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Розовый |
| Плотность бумаги | 100 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 19 ₴

