Новинка

Крафт пакет 250мм/150мм/90мм салатовий з чорними ручками, щільність 100г/м2
15 ₴
Минимальный заказ — 30 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: КА
+380 (96) 295-92-19
Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 250мм/150мм/90мм (висота, ширина, дно) , щільність 100г/м2, білий крафт, ручки кручені, ззовні кольоровий принт
Колір може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 3 кг |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 250 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Салатовый |
| Плотность бумаги | 100 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴
- Минимальный заказ: 30 шт.
