Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 220мм/180мм/100мм (висота, ширина, дно) , щільність 100г/м2, білий крафт, ручки кручені, ззовні кольоровий принт
Колір може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 3 кг |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 220 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Желтый |
| Плотность бумаги | 100 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴





