Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 240мм/240мм/110мм (висота, ширина, дно) , щільність 100г/м2, коричневий крафт, ручки кручені коричневі.
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 3 кг |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 110 мм |
| Высота | 240 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 100 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 ₴


