Пакет без ручок з прямокутним дном, бурий крафт,щільність 70 г/м. кв
Розмір 200/75/40мм
Відмінно підходять для упаковки невеликих предметів - хендмейду, біжутерії, мила, печива, макаронс, чаю, кави і т. п.
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії (від світло - до темно-коричневого)!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 40 мм |
| Высота | 200 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 70 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 2,40 ₴
- Минимальный заказ: 3 шт.



