
Коробка 200/200/47мм белая с окном и перегородками
44 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: КБ
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 200 * 200мм, висота - 47мм.
Матеріал - білий картон, щільність 280г/м2
Складається з 2-х частин - основа, кришка
Також в комплекті перегородки на 16 комірок (можна компонувати або використовувати без них)
Коробка підходить для упаковки одягу, білизни, іграшок, солодощів,цукерок, наборів, подарунків, тощо
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді!
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Выдвижная, С окошком |
| Высота | 47 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.







