Розмір: 100*100мм, висота - 100мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Складається з однієї деталі
Коробка підходить для упаковки біжутерії, прикрас, косметики, солодощів невеликих предметів.
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С откидной крышкой, С высокой крышкой, Для ювелирных изделий |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.


