-20%

Пакет 280/190/120мм жовтий горошок без ручок, щільність 70г/м2
7 ₴
5,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: ВЛП
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пакет без ручок з прямокутним дном, білий крафт,щільність 70 г/м. кв
Ззовні кольоровий принт
Розмір 280/190/120мм
Відмінно підходять для упаковки невеликих предметів - хендмейду, біжутерії, мила, печива, макаронс, чаю, кави і т. п.
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 280 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Желтый |
| Плотность бумаги | 70 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5,60 ₴



