-12%

Коробка 70/70/30мм крафт "Made in Ukraine"
25 ₴
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: ВП
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 70 * 70мм, висота - 30мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Складається із 1 деталі, самозбірна
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Бежевый |
| Особенности | С откидной крышкой, Для ювелирных изделий, С надписью |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴

