Вкладиш-розілювач на 4 комірки для коробок 165/165/80мм
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С ложементом |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 ₴






