
Коробка 120/120/30мм біла з прозорою кришкою
32 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: КБ
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, солодощів, невеликих і плоских предметів.
Розмір (внутрішній) 120 * 120мм, висота - 30мм.
Матеріал - білий картон щільність 280г/м2
Кришка повністю прозора!
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, солодощів, невеликих плоских предметів.
Додатково можна купити перегородки на 9 комірок
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Для ювелирных изделий, С окошком |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 32 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.





