Новинка
-20%

Розмір 150/150/30мм
Матеріал - білий картон, щільність 280г/м2
В кришці щільне пластикове вікно
Коробка підходить для упаковки біжутерії, білизни, солодощів, косметики, текстилю, невеликих предметів.
Складається з 2-х деталей - кришка,дно
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С окошком, Для ювелирных изделий |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 25,60 ₴








