
Кур'єрський пакет графіт 125/190мм А6
1,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: А6 Г
Універсальне пакування для будь яких товарів - кур'єрські пакети!
Підходять для відправки поштою!
Графітовий кур'єрський ЕКО пакет зроблений з переробленої первинної плівки, так само введені добавки для швидкого розкладання пакета.
Еко пакети безпечні для здоров'я споживачів і навколишнього середовища.
Формат: А 6
Колір: графітовий
Особливість: Має специфічний запах переробки
Ширина: 125 мм
Довжина: 190 мм
Клапан: 40 мм
Щільність: 50 мкм
Склад кур'єрського пакету:
Матеріал: Графітовий тришаровий поліетилен
Клей на клапані: Самоклеючий із захисною стрічкою
Виробництво: Це пакети з власного чорно-білого регранулята. При злитті чорного і білого кольору виходить гранула сірого кольору. 100% переробляється.
Нажимайте кнопку "показать оптовые цены" под стоимостью товаров, чтоб узнать скидку от количества!
Весь ассортимент по упаковке и декору смотрите на сайте https://my-box.prom.ua
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Цвет | Серый |
| Основные | |
| Толщина | 50 мм |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Материал | Полиэтилен |
| Тип | Пакет с липкой лентой |
- Цена: 1,50 ₴






