
Коробка 150/150/30мм крафт
34 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ІП
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір 150/150/30мм
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Коробка підходить для упаковки біжутерії, білизни,, солодощів, косметики, текстилю, невеликих предметів.
Складається з 2-х деталей - кришка,дно
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Бежевый |
| Особенности | Со съемной крышкой, Для ювелирных изделий |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

