Розмір: 90*90мм, висота - 15мм. Виготовлений з картону щільністю 260 г/м2
Даний вид ложемента ідеально підійде прикрас - ланцюжок, сережки, перстень чи набору
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробочка для ювелирных изделий |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С ложементом, Для ювелирных изделий |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 4,80 ₴


