-20%

Ложемент для прикрас 60/60/20мм для ланцюжка
6,50 ₴
5,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 60*60мм, висота - 20мм. Виготовлений з картону щільністю 260 г/м. кв., зовні чорний матовий.
Даний вид ложемента ідеально підійде під прикраси на ланцюжку
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробочка для ювелирных изделий |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С ложементом, Для ювелирных изделий |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5,20 ₴
