
Крафт пакет 320/320/160мм білий з ручками, щільність 90г/м2
16 ₴
Минимальный заказ — 100 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ЄП 5161
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий бюджетний і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 320мм/320мм/160мм (висота, ширина, дно) , щільність 90г/м2, білий крафт, ручки кручені білі.
Нагрузка до 10кг
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 10 кг |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 320 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Белый |
| Плотность бумаги | 90 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 ₴
- Минимальный заказ: 100 шт.
