Новинка

Пакет 280/190/120мм чорний без ручок, щільність 70г/м2
6,10 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: ВЛП
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паперовий пакет без ручок с прямокутним дном, коричневий крафт крафт, щільність 70мг, ззовні чорні
Розмір 280/190/120мм (висота, ширина, дно)
Чудово підходять для упаковки різних товарів - одягу, текстилю, подарунків, іграшок, сувенірів, сухофркутів, солодощів и т.п.
Колір крафту може відрізнятися в залежності від партії
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 280 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Черный |
| Плотность бумаги | 70 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6,10 ₴

