Розмір: 240/160мм, висота - 50мм.
Матеріал - білий мелований картон , щільність 280г/м2
Містка коробка для товарів, подарунків, наборів, солодощів, текстилю, сувенірів!
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 160 мм |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 240 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | С откидной крышкой |
| Высота | 50 мм |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 26,40 ₴




