
Коробка 120/120/30мм біла з вікном
15 ₴
Минимальный заказ — 20 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: БШ-к796
Отправка с 19 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, солодощів, невеликих і плоских предметів.
Розмір: 120 * 120мм, висота - 30мм.
Матеріал - картон, щільність 260г/м2
Конструкція висувна "сірникова коробка"
Є віконечко, заклеєне прозорою плівкою
Складається з 3-х частин - основа, вкладиш, обечайка
Додатково можна купити перегородки на 9 комірок
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Выдвижная, Для ювелирных изделий, С окошком |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴
- Минимальный заказ: 20 шт.





