Розмір: 250/200мм, висота - 50мм.
Матеріал - білий картон, щільність 280г/м2, ззовні кольоровий друк
Гарна коробочка для товарів, подарунків, наборів, косметики, білизни
Складається із 1 деталі, самозбірна, стрічка в комплекті!
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С откидной крышкой, С завязками, С рисунком, С надписью |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки зі стрічкою | Коробки зі стрічкою |
| День Валентина | День Валентина |
| 8 Березня | 8 Березня |
Информация для заказа
- Цена: 67 ₴







