
Коробка 255/180/90мм біла
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: КБ кк65
Отправка с 16 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 255/180мм, висота - 90мм.
Матеріал - білий картон, щільність 300г/м2
Дуже містка коробка для товарів, подарунків, наборів
Складається із 1 деталі
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С откидной крышкой |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴

