Розмір: 225/150мм, висота - 60мм.
Матеріал - білий мелований картон , щільність 280г/м2, ззовні кольоровий друк
Містка коробка для товарів, подарунків, наборів, солодощів, текстилю, сувенірів!
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С откидной крышкой, С высокой крышкой, С рисунком |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 23,20 ₴







