
Коробка 210/110/30мм крафт з вікном
32 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: КБ кп12
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 210*110мм, висота - 30мм.
Матеріал - крафт картон щільність 280г/м2
В кришці вікно з прозорого пластику
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, солодощів, невеликих плоских предметів.
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С окошком |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 32 ₴





