Розмір: 280 * 230мм, висота - 50мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Ззовні кольоровий друк з ламінацією
Складається з 2-х частин - основа, кришка
Коробка підходить для упаковки солодощів, косметики, наборів, білизни,тощо
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Со съемной крышкой, С рисунком, С надписью |
| Пользовательские характеристики | |
| День Валентина | День Валентина |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 52,50 ₴


