
Коробка 250/200/30мм белая с окном
37 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: КБ кп25
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 250 * 200мм, висота - 30мм.
Матеріал - білий картон, щільність 280г/м2
В кришці вікно, заклеєне прозорим пластиком
Складається з 2-х частин - основа, кришка
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів,солодощів, косметики, невеликих предметів.
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С окошком |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 37 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.



